Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Podporuje mojeID

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

NAPPY s.r.o.
Renoty 37
783 91 Uničov
tel: +420 585 377 012, 605 516 212
fax: +420 585 377 012
info@levnepleny.cz
info@nappy.cz
www.levnepleny.cz

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA A PLATBA

Zboží vám bude doručeno naším smluvním partnerem kurýrní službou DPD .

Cena dopravy a dobírky se odvíjí od výše objednávky s DPH a typu platby.

Doprava i dobírka je u obou smluvních partnerů při objednávce nad 1200,-Kč s DPH ZDARMA.

Cena kurýrní službou DPD:

do 1200 Kč              105 Kč při platbě převodem na účet

do 1200 Kč              128 Kč při platbě na dobírku

nad 1200 Kč            DOPRAVA I DOBÍRKA ZDARMA

 

 

 


 

V sídle firmy NAPPY s.r.o.:

Po - Pá  7:00 - 15:30 hodin

osobní odběr ZDARMA 

 

 

 

Informace o platební bráně

Platební brána GoPay centralizuje v prostředí internetu nejpoužívanější platební metody v jediné místo tak, aby nabídla bezpečné platební řešení a jednoduchý postup pro zaplacení zboží/služby. Zákazníkovi navíc nabízí možnost se plně seznámit s nabízenými platebními metodami před provedením platby.

Jak funguje platební brána

Platební brána GoPay nabízí online platební metody v rámci jediného uživatelského rozhraní. Při požadavku k platbě je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde provede výběr preferované platební metody. Posléze je zákazník přesměrován na rozhraní zvolené platební metody, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby.

Průběh platby

Po provedení platby jsou peníze ihned připsány na účet obchodníka (protistrany), který na základě této informace neprodleně expeduje zboží/službu.

Výhody

  • jednotné platební místo v prostředí internetu
  • garance provedení platby „online“
  • snadný výběr platební metody
  • intuitivní ovládání
  • nejvyšší míra bezpečnosti

GoPay navíc používá profesionální technologie podle mezinárodních norem a nejnovější metody pro šifrování dat, které zaručují maximální finanční ochranu.

Reklamace

V případě reklamace platby kontaktujte nejprve protistranu ve prospěch které byla platba realizována. Pokud je reklamace oprávněná, budou Vám peníze navráceny zpět vždy prostřednictvím příkazu protistrany.

V případě nestandardního či neseriózního jednání protistrany neprodleně kontaktujte zákaznickou podporu GoPay . Garantujeme rychlé vyřízení problému a eliminaci krizových situací.

Kdo provozuje platební bránu

Platební bránu GoPay provozuje společnost GOPAY s.r.o., v rámci služeb platebního systému GoPay www.gopay.cz

Česká národní banka Ministerstvo financí České republiky

GOPAY s.r.o. je oprávněna zajišťovat platební styk mezi zákazníkem a obchodníkem (provozovatelem E-shopu) na základě povolení ČNB podle platného zákona 284/2009 Sb. o platebním styku a dohledu Ministerstva financí České republiky, podle platného zákona 253/2008 Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.

Kontaktní údaje

GOPAY s.r.o. založena v r. 2002, IČ: 260 46 768
Planá 67
370 01 České Budějovice
Tel.: 387 685 160
E-mail: gopay@gopay.cz
Předmět podnikání: platební styk a zúčtování_________________________________________________________________________________________________________

Dodací podmínky


Zboží je vyexpedováno v pracovní dny zpravidla do 24 hodin od přijetí závazné objednávky, víkendem se tato doba prodlouží. V případě změny délky dodací lhůty budete informováni na Vámi uvedený e-mail nebo telefonicky, popř. upozorněním na www stránkách (dovolená, svátky).
Naši smluvní přepravci obvykle doručí zásilku do druhého pracovního dne, termín doručení zásilky k zákazníkovi závisí na přepravních podmínkách přepravce (viz. níže).
Prodejce neodpovídá za případnou prodlevu v doručení zásilky způsobenou přepravcem.

Osobní odběr je možný v sídle firmy PO - PÁ  od 7:00 – 15:30 h.