Ambi Pur Car Jaguar Ocean Mist 2ks

Kód: 11588
Značka: Ambi-Pur
119 Kč
Skladem

Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technologií Odourclear nepřetržitě odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy a nahradí ji svěží vůní oceánu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technologií Odourclear nepřetržitě odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy z vašeho auta a zanechává lehkou svěží vůni po dobu 30 dnů. Oproti většině ostatních osvěžovačů vzduchu do auta, které zápach většinou jen překrývají, Ambi Pur Car pachy skutečně eliminuje a zanechává jen nádhernou svěží vůni. Jedná se o malý nenápadný osvěžovač vzduchu, který se jednoduše připevní ke klimatizaci vozidla.

  • Nic nezakrývá, ve skutečnosti eliminuje přetrvávající a intenzivní zápach potravin, domácích zvířat, tabákového kouře a odpadků.
  • Zanechává příjemnou a svěží vůni
  • Osvěžovače vzduchu do auta vůně vydrží až 30 dní.
  • Lze jej snadno připnout k ventilátoru v autě. Nastavitelná intenzita vůně pro příjemnou svěžest.
  • Diskrétní a stylový

Technologie „Odourclear“ v osvěžovačích vzduchu Ambi Pur do auta dlouhodobě odstraňuje nepříjemné pachy ve vozidle a zanechává jemnou svěží vůni až po 30 dní. Na rozdíl od většiny vůní do automobilů, které pouze maskují pachy, Ambi Pur eliminuje dlouhotrvající zápach a zanechává lehkou svěží vůni. Malý, diskrétní osvěžovač vzduchu, který lze snadno připevnit k ventilační mřížce, eliminuje i ty nejodolnější pachy z potravin, domácích zvířat, cigaretového kouře nebo jiného domácího odpadu díky technologii „Odourclear“ a nahrazuje je čerstvou vůní. Pomocí regulátoru na boku zařízení lze intenzitu vůně nastavit podle potřeby. Osvěžovač Ambi Pur se snadno používá – bez baterií a elektřiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: