Ambi Pur 3vol 20ml (strojek+náhradní náplň) Spice Apple

Kód: 7869
Neohodnoceno
Značka: Ambi-Pur
165 Kč –3 %
ZMMSAP 000000000000257886
165 Kč –3 % 159 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Ambi Pur 3Volution Infinity Spice Apple průběžně odstraňuje pachy a střídá 3 navzájem se doplňující vůně pro svěžest, kterou budete vždy vnímat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ambi Pur 3Volution Infinity Spice Apple průběžně odstraňuje pachy a střídá 3 navzájem se doplňující vůně pro svěžest, kterou budete vždy vnímat. Vydrží až 90 dnů (při používání 12 hodin denně s nastavením nejnižší úrovně odpařování). Objevte krásu Spice Apple nyní s 2x větším účinkem v porovnání s našimi běžnými osvěžovači vzduchu: Intenzivnější vůně s větším dosahem naplní místnost vůní. Tato směs gurmánského jablka s tóny skořice a hřebíčku prosytí váš domov vůní čerstvě upečeného jablečného závinu. Vnímejte klid, který vás obklopí, když se vzduch naplní touto čistou a decentní vůní. U běžných elektrických osvěžovačů si na vůně rychle zvykneme a přestaneme je vnímat. Osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution svěžest obnovuje tím, že se každých 45 minut automaticky střídají 3∘vzájemně se doplňující, vysoce kvalitní vůně. Náplně Ambi Pur 3Volution používejte s odpařovacím strojkem 3 Volution, abyste naplnili váš domov svěžestí a vůní, kterou budete vnímat den co den, týden co týden. 3Volution také umožňuje nastavit intenzitu odpařování vůně a tak vám pomůže vytvořit požadovanou atmosféru.

 

  • Neustále odstraňuje pachy a střídá 3 vzájemně se doplňující vůně pro výraznou svěžest
  • Vydrží až 90 dnů (při používání 12 hodin denně s nastavením nejnižší úrovně odpařování)
  • Infinity Spice Apple s 2x větším účinkem: intenzivnější vůně s větším dosahem
  • S nádechem skořice a hřebíčku
  • 3Volution s technologií Odourclear nepřetržitě odstraňuje pachy a zanechává lehkou svěží vůni
  • 3Volution střídá vzájemně se doplňující vůně každých 45 minut pro svěžest, kterou budete vnímat

 

Příprava a použití

1: Z náplní odstraňte uzávěry. Lahvičky nevyndávejte z držáku. 2: Před vložením náplně vyjměte strojek ze zásuvky elektrického proudu. Náplň kliknutím zasuňte na místo. 3: Do zásuvky zapojujte vždy ve vertikální poloze (viz šipky NAHORU na zadní straně). 4: Pravidelně mění vůně. 5: Když všechny kontrolky blikají zároveň, vyměňte náhradní náplň. Když je lahvička prázdná, vyjměte ze zásuvky elektrického proudu a náhradní náplň vyměňte. Lahvičku s náplní udržujte vždy ve vertikální poloze, dnem dolů. Používejte pouze v souladu s návodem na použití. Nad strojkem nechte minimálně 50 cm volného prostoru. Nezakrývejte ani nedávejte za záclonu nebo závěs. Nezapojujte s prodlužovacím kabelem ani rozdvojkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: