Ariel prášek 80PD Color BOX

Kód: 11896
Akce
Neohodnoceno
Značka: Ariel
439 Kč –9 %
ZMMSAP 000000000000263402
439 Kč –9 % 399 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Prášek na praní Ariel Color šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Zachovává syté a zářivé barvy a udržuje stálý tvar tkaniny. Je velmi jemný k pokožce i k životnímu prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášek na praní Ariel Color šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Zachovává syté a zářivé barvy a udržuje stálý tvar tkaniny. Neulpívá na prádle a zanechává ho dokonale svěží a čisté. Aktivní technologie prášku umožňuje praní i při snížení teploty z 60 °C na 30 °C při běžném pracím cyklu. Prášek obsahuje biologicky rozložitelné složky (80 % všech organických složek je biologicky rozložitelných), je velmi jemný k pokožce i k životnímu prostředí. 

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty
  • neulpívá na prádle
  • udržuje stálou barvu i tvar oblečení
  • biologicky rozložitelné složení
  • funguje i při nízké teplotě

 

Složení

5-15% aniontové povrchově Aktivní Látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, enzymy, parfémy, hexyl cinnamal, linalool.

Použití

Balení o hmotnosti 4,4 kg vystačí na 80 praní. Řiďte se dle dávkování na obalu.

Upozornění

H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 – PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P312 – Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. P501 – Odstraňte obsah / obal v příslušném místním zařízením schváleném pro likvidaci odpadů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prášky na praní
Hmotnost: 4.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: