Canpol babies skládací cestovní lžička modrá

Kód: 56/611_BLU
Neohodnoceno
Značka: Canpol
90 Kč
Skladem

Skládací cestovní lžička vhodná nejen na výlety a procházky s dětmi. Jednoduché a rychlé rozkládání lžičky. Zaoblené okraje nedráždí jemné dětské dásně. Hygienická a bezpečná. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete dát svému miminku na cesty teplou polévku, jogurt nebo ovocnou pěnu? Skládací cestovní lžička je perfektním řešením pro pohodlné krmení mimo domov. Lžíce se otevírá jediným kliknutím a je připravena k použití, kdekoli budete chtít. Lžíce se dá složit do pohodlné malé velikosti, snadno se vejde do tašky nebo batohu. Pouzdro, které je zabudováno do rukojeti lžičky, zabraňuje hromadění bakterií, lžička tak zůstává čistá a její používání je pro dítě hygienické a bezpečné. Po snězení jídla vám umožní jeho přenášení bez rizika zašpinění tašky nebo batohu. Zaoblené hrany nedráždí jemné dásně miminka, takže lžičky budou perfektní i při prvních pokusech o samostatné krmení. Lžička je určena pro děti starší 4 měsíců.

Skládací cestovní lžička vhodná nejen na výlety a procházky s dětmi. Jednoduché a rychlé rozkládání lžičky. Zaoblené okraje nedráždí jemné dětské dásně. Hygienická a bezpečná.

Skvělá na cesty, výlety nebo procházky.

Funkční a praktická – jednoduché a rychlé rozkládání lžičky.

Hygienické a bezpečné – lžička se složí do vestavěného pouzdra, díky čemuž zůstane čistá a po jídle lze lžičku přenášet bez rizika zašpinění tašky nebo batohu.

Zaoblené okraje nedráždí jemné dětské dásně.

Pohodlná rukojeť.

Lžičky jsou dostupné ve 3 atraktivních barvách.

Návod k použití:
Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte v teplé vodě šetrným mycím přípravkem. Důkladně opláchněte teplou vodou. Nevyvařujte.

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte!
Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození výrobek dále nepoužívejte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nenechávejte dítě při jídle bez dozoru dospělé osoby. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Lžička odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pro péči o dítě - Příbory a nádobí pro krmení - Bezpečnostní požadavky a zkoušky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lžičky a příbory
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: