Fa

Osmdesátá léta. Mladí lidé se tehdy dělili na depešáky a metalisty. Dětem, které dostaly céčka, záviděla celá škola. A jejich matky zase vydržely stát v několikahodinové frontě kvůli mýdlu – mýdlu Fa. Pro tento hit se před revolucí chodilo do tuzexu a kupoval se za bony. A když k němu přibyl ještě deodorant, fronty se prodloužily o desítky metrů. Žena, která ho neměla, jako by nebyla.

I když byla u nás dlouho nedostupným zbožím, sahá historie kosmetické značky Fa až do roku 1954. Tehdy se v Německu vyrobilo první mýdlo Fa. Bylo určeno hlavně pro péči o ženskou pokožku. O čtrnáct let později dostala značka nové logo a její obliba u spotřebitelů pořád rostla. V sedmdesátých letech Fa značně rozšířilo svůj sortiment, což pokračovalo i v letech osmdesátých, kdy se také stále více začal klást důraz na kvalitu. Všechny produkty byly pečlivě dermatologicky testovány. Svoji pozici oblíbené kosmetické značky v péči o tělo si Fa držela i v devadesátých letech a v dnešní době tomu není jinak.

Dnes se pod značkou Fa prodávají desítky výrobků. Fa patří do kosmetické divize společnosti Henkel, jež značku prodává ve 150 zemích světa. Přípravky používají miliony lidí a rodin po celém světě. Od mýdla pro ženy ušlo Fa dlouhou cestu. V portfoliu značky jsou dnes klasická tuhá i tekutá mýdla, pěny do koupele, sprchové gely, antiperspiranty, tuhé deodoranty, deo spreje i roll-ony. Jsou vždy dostupné v různých voňavých variantách. A dávno už nejsou určeny jen ženám, ale i mužům a dětem.

2 položek celkem

Cena

5960
15960

Značky

Položek k zobrazení: 2
ZMMSAP 000000000000159478
59 Kč

Sprchový gel a šampon s vůní ovoce Kids je extra šetrný k dětské pokožce. Už žádné zacuchávání a slzy při sprchování a mytí vlasů. Jeho jemné složení s provitamínem B5 bylo...

Kód: 7397
7400 fa kids sprchovy gel a sampon divoky pirat 250 ml
59 Kč

Objevuj nová dobrodružství pod sprchou s Fa Kids sprchovým gelem! Jemná a pečující receptura s provitamínem B5 je speciálně vyvinutá pro děti a je vhodné pro mytí těla i vlasů....

Kód: 7400