Just 4 Dogs 2v1 Tea Tree zklidňující šampon a kondicionér pro psy 500 ml

Kód: 1679
Neohodnoceno
72 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Umožněte svému mazlíčkovi vypadat skvěle s pomocí pravidelného používání tohoto pečujícího šamponu. Obsahuje antibakteriální složky, které účinně likvidují bakterie, nežádoucí pachy a zanechají kožich Vašeho čtyřnohého miláčka voňavý a svěží po delší dobu. Obsahuje aloe vera, pro zklidnění pokožky a udržuje kožich lesklý jako nový. Vhodné pro štěňata starší 12 měsíců.

Velmi svěže vonící a účinný psí šampon, který zabezpečí hygienickou čistotu Vašeho pejska vč. eliminace možných nepříjemných parazitů, blech apod... Tento speciální šampon je vhodný pro každého psa a pro štěňata od 12 měsíců. Obsahuje speciálně vytvořené aroma, které psům nevadí a nemají potřebu ho přebíjet. Dodává srsti lesk a sílu. Možno používat pravidelně.

Produkt je vyroben po dlouhodobém testování ve spolupráci s majiteli psů, v ojedinělých případěch se může stát, že Vás pejsek bude mít alergickou reakci na některou přísadu, potom je nutné vysadit používání šamponu a pejska omýt množstvím vlažné vody.

Použití: navlhčete kožich teplou vodou. Vmasírujte šampon do srsti a vytvořte pěnu od krku až po ocas a opláchněte teplou vodou. Osuště ručníkem. Dávejte pozor na oblast okolo očí a uší.

Just 4 Dogs Proti zápachu a bakteriím pečující šampon pro psy 500 ml