Lenor kapsle (63PD/fol) Gold Orchid Color

Kód: 10887
Neohodnoceno
Značka: Lenor
399 Kč
Skladem

Vyzkoušejte kapsle na praní Lenor All In 1 pro neodolatelný zážitek: 1. Perou. 2. Osvěžují. 3. Změkčují. 4. Chrání barvy. 5. Pečují o vlákna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně kapslí na praní Lenor Gold Orchid je obohacena vábivým dotekem vzácné vanilky, která utišuje zjitřené emoce a uklidňuje mysl a snoubí se s mimózou, akordy medové růže a krémových broskví. Vůně Lenor Gold Orchid přepychově oblaží vaše smysly. Prací prostředek Lenor Gold Orchid byl vytvořen tak, aby fungoval v dokonalé harmonii s aviváží Lenor Gold Orchid a vonnými perličkami Lenor Gold Orchid. Jsou okouzlující samostatně… a neodolatelné společně. S Lenorem se cítím skvěle.

Vlastnosti

  • Kapsle na praní Lenor s vylepšeným složením perou důkladně a výsledkem je zářivě čisté prádlo
  • S vůní vanilky a kombinací mimózy, medu, akordů růže a krémových broskví
  • Obsahují technologii vůně aktivované dotykem, která zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni
  • S technologií zajišťující hebkost a ochranu vláken
  • Chrání barvu

Složení

>30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, 5-15% Mýdlo, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzymy, Optické Zjasňovače, Parfémy, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Obsahuje tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, delta-damascone, 4-tert-butylcyclohexyl acetate, limonene, linalool, Tetrahydrolinalool, hexyl salicylate. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate; MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n.

Balení obsahuje 63 pracích dávek

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: