Lupilu Soft a Dry 4 Maxi, 8-16 kg, 100 ks

Kód: 11084
Neohodnoceno
Značka: Lupilu
419 Kč
Skladem

Nové, vylepšené plenky Lupilu SOFT & DRY jsou pleny na nejvyšší úrovni. ABSORPCE AŽ 12 HODIN

Detailní informace

Detailní popis produktu

ABSORPCE AŽ 12 HODIN

Absorpční pleny s výdrží až 12 hodin znamenají více nepřerušované zábavy přes den a klidný spánek v noci. Díky moderní technologii dlouhotrvající absorpce plenky absorbují vlhkost a poskytují dítěti déle pohodlí.

VZDUCHOVÝ KANÁL

Plenky SOFT & DRY vás udrží v suchu a pohodlí. To je způsobeno technologií vzduchových trubic. Systém vzdušných kanálků odvádí vlhkost od pokožky miminka a usnadňuje tak rodiči péči o miminko.

OKAMŽITÉ SUŠENÍ

Rychleji se absorbují, takže účinněji chrání. SOFT & DRY jsou vybaveny technologií fast dry, což znamená, že absorbují vlhkost dvakrát rychleji než předchozí plenky Lupilu (bez technologie fast dry). Vše z obavy o suchou a zdravou dětskou pokožku.

KOMFORT A FUNKČNOST
MĚKKOST A JEMNOST

Dětská pokožka je velmi jemná, proto potřebuje tu nejlepší možnou ochranu. Vnitřní látka plen Lupilu SOFT & DRY je extrémně měkká, díky čemuž poskytuje pohodlí vašemu miminku.

SVOBODA POHYBU

Nic by nemělo stát v cestě zábavě, a proto plenky Lupilu SOFT & DRY zajišťují svobodu pohybu malého průzkumníka světa! Pleny mají elastické, jemné strany a autonomní tvar.

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Plenky Lupilu SOFT & DRY zajistí bezpečnost vašeho dítěte. Byly důkladně dermatologicky testovány a neobsahují žádný ze seznamu 26 potenciálních alergenů EU.

PRUŽNÉ VOLBY

Když se miminko vrtí, točí, leze a běhá, musí být plenky účinné. Lupilu SOFT & DRY má elastické volány, které poskytují dodatečnou ochranu proti protečení.

Certifikát potvrzující testy provedené v nezávislých laboratořích znamená klid pro rodiče a bezpečnou volbu pro jejich miminka!
TESTOVÁNO V INSTITUTU DERMATEST

Pokud jde o vaše dítě, zaměřujete se na nejvyšší kvalitu. Proto byly pleny Lupilu SOFT & DRY testovány německým Dermatest Institutem. Kladné hodnocení, které obdrželi, je zárukou nejvyšší kvality, kterou si vaše dítě užije!

POZITIVNÍ NÁZOR ÚSTAVU MATKY A DÍTĚTE

Jako rodič se chcete ujistit, že plenka vašeho dítěte je bezpečná. Plenky Lupilu SOFT & DRY mají kladné hodnocení Ústavu matky a dítěte, a proto jsou kvalitou, na kterou se můžete spolehnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lupilu
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: