Oral-B Vitality D103 White + D100 Frozen

Kód: 257873
Značka: Oral-B
599 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sada zubních kartáčků Oral-B Family FROZEN obsahuje kartáček pro dospělé Vitality 103 Cross Action White a kartáček Vitality Kids s malou kulatou hlavou navrženou pro dětská ústa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte pokročilou technologii, aby se důkladně postarala o čistotu vašich zubů včetně odstranění plaku. Sada zubních kartáčků Oral-B Family FROZEN obsahuje kartáček pro dospělé Vitality 103 Cross Action White a dětský kartáček Vitality Kids PRO D100 s malou kulatou hlavou navrženou speciálně pro dětská ústa.

Vitality 103 Cross Action Black

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality 103 nabízí inovativní 2D technologii, která dokonale podpoří efektivitu celého čištění. Svými oscilacemi a rotacemi odstraní více zubního plaku než běžné manuální kartáčky. Kulatá hlava elektrického kartáčku se hladce přizpůsobí jakémukoliv tvaru zubu, čímž bezpečně dosáhne na každé místo a výsledkem jsou zářivější zuby a zdravější dásně. Kartáček nabízí 3 čisticí programy – denní čištění, jemný a super jemný. Samozřejmostí je také 2minutový profesionální časovač, který vás navíc každých 30 sekund upozorňuje, že je čas přesunout se na další kvadrant ústní dutiny.

Vitality Kids PRO D100

Elektrický zubní kartáček je osazený malou kulatou hlavicí s jemnými štětinami, která se přizpůsobí tvaru a požadavkům každého zubu, mléčného i trvalého, a zanechá ho bez poskvrnky. Mimořádně důslednému vyčištění napomáhají oscilačně-rotační pohyby. Navíc i tento kartáček je vybavený praktickým časovačem na 4× 30 sekund, abyste se jednotlivým kvadrantům svých úst věnovali stejně dlouho a čištění ani nešidili, ani nepřeháněli.

Hlavní vlastnosti:

  • inovativní 2D technologie
  • oscilačně-rotační pohyby
  • kulatá hlava elektrického se hladce přizpůsobí jakémukoliv tvaru zubu
  • 3 čisticí programy – denní čištění, jemný a super jemný
  • 2minutový profesionální časovač
  • výdrž baterie až 10 dní

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: