Canpol babies termoska na jídlo EXOTIC ANIMALS 300ml

Kód: 53/000
Neohodnoceno
Značka: Canpol
549 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Perfektní řešení pro zdravé jídlo pro děti mimo domov – ideální na piknik. Jídlo udrží svou teplotu až po dobu sedmi hodin. Termoska je z kolekce EXOTIC ANIMALS, jde tedy jednoduše kombinovat s ostatními produkty z této kolekce. Objem 300 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní řešení pro zdravé jídlo pro děti mimo domov – ideální na piknik. Jídlo udrží svou teplotu až po dobu sedmi hodin. Termoska je z kolekce EXOTIC ANIMALS, jde tedy jednoduše kombinovat s ostatními produkty z této kolekce. Objem 300 ml.

Praktická a barevná termoska na jídlo canpol babies je perfektním řešením pro uchování teplého zdravého jídla pro děti mimo domov. Termoska je vyrobená z nerezové oceli. Má ideální kapacitu pro dětskou stravu a udržuje stálou teplotu jídla po dobu několika hodin. Můžete v ní skladovat teplé i studené pokrmy. Udrží pokrmy teplé až 5 hodin a studené až 7 hodin. Díky tomu můžete vzít s sebou na procházku oblíbenou teplou polévku vašeho dítěte nebo mít jistotu, že se svačiny na letní piknik nezkazí na sluníčku.

Termoska má široké hrdlo, což usnadňuje manipulaci s jídlem. Snadno se udržuje v čistotě, stačí odšroubovat uzávěr a omýt pod tekoucí vodou s použitím jemného mycího prostředku pro děti. Použitá ocel je zcela bezpečná ve styku s potravinami, neabsorbuje pachy ani chutě, nereaguje s potravinářskými látkami a neobsahuje BPA. Spolehlivé těsnění zajišťuje utěsnění termosky bez ohledu na to, co do ní vložíte.

Termoska s veselým vzorem je součástí kolekce EXOTIC ANIMALS - podívejte se na další produkty z této kolekce a vytvořte pro své miminko krásnou jídelní soupravu.

Termoska je určena dětem starším 12-ti měsíců. 

Perfektní řešení pro zdravé jídlo pro děti mimo domov.

 široký otvor, který usnadňuje plnění dózy na potraviny, její vyprázdnění a následné důkladné umytí.

Izolovaná dóza na potraviny udržuje požadovanou teplotu jídla – jídlo připravené doma si svou teplotu udrží několik hodin.

Víko je navíc zajištěno silikonovým těsněním, které zajišťuje vzduchotěsnost a těsnost izolované dózy na potraviny.

Snadno se udržuje v čistotě, stačí odšroubovat uzávěr a omýt pod tekoucí vodou s jemným mycím prostředkem pro děti.

Ideální kapacita 300 ml na dětské jídlo.

Vyrobeno z vysoce kvalitního nerezu.

Milý a veselý design termosky udělá dětem jídlo mnohem příjemnějším.

 

Návod k použití:
Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím termosku důkladně umyjte v teplé vodě přípravkem určeným dětem, opláchněte. Z bezpečnostních důvodů nenaplňujte misku vařící vodou. Speciální uzávěr zabraňuje vylití horké vody. Vždy se ujistěte, že je nalévací otvor dobře uzavřen. Nepoužívejte v mikrovlné troubě. Před každým krmením zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu.

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte!
Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo opotřebení výrobek ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Výrobek není hračka, uchovávejte mimo dosah dítěte. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu krmení bez dozoru dospělé osoby. Informace o výrobku uchovejte pro případné pozdější použití. Číslo série je uvedeno na obalu.  

Termoska odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pro péči o dítě - Příbory a nádobí pro krmení - Bezpečnostní požadavky a zkoušky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: