Gillette Blue3 Cool Pánská holítka 6+2 ks

Kód: 11573
Neohodnoceno
Značka: Gillette
169 Kč
Skladem

Blue3 Cool je první pohotové holítko od Gillette s přidanou chladivou technologií, která při holení zajišťuje chladivý a osvěžující pocit. Tento pocit vyvolává složka obsažená ve zvlhčujícím pásku, která se také označuje jako „chladivý aktivátor“. Tento chladivý aktivátor se uvolňuje, když vejde holicí hlavice do kontaktu s vodou. Na pokožce vzniká pocit chladu, který se podobá principu fungování mentolu. Řada mužů považuje chladivý a osvěžující pocit za důležitou součást ideálního zážitku z holení. Když holítko blue3 Cool použijete společně s novou pěnou nebo gelem na holení Series Cool, bude vaše oholení ještě svěžejší. Spojením těchto chladivých účinků se vytvoří chladivý pocit, který má rychlejší nástup a větší intenzitu než holení bez pěny či gelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benefity:

  • 3 břity citlivé k pokožce - Pohotové holítko, které vám může poskytnout až 10 svěžích oholení? Přesně to dokáže Gillette Blue3 cool se svými 3 chromovanými břity citlivými k pokožce.
  • Komfort rukojeti easy grip - Holítko má rukojeť z protiskluzové pryže, takže umožňuje skvělou kontrolu a ovladatelnost, a snadno oplachovatelné břity pro 2x lepší čištění.
  • Nový zvlhčující pásek - Vylepšený zvlhčující pásek s technologií comfortfresh, která se aktivuje v kontaktu s vodou, zajišťuje svěží oholení.
  • Výkyvná hlava do úhlu 40°, která se přizpůsobuje konturám obličeje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Holící strojky
Hmotnost: 0.117 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: