Lenor kapsle (22PD/kra) Sensitive

Kód: 10890
Neohodnoceno
Značka: Lenor
199 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

LENOR Sensitive kapsle perou šetrně, jejich použití je bezpečné, díky tomu se hodí na dětské prádlo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle na praní jsou ideální volbou pro běžnou údržbu. S těmito kapslemi budete schopni prát barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo. Gelové kapsle na praní Sensitive jsou dermatologicky testované a certifikované Evropským centrem nadace pro výzkum alergií ECARF.  Vypere s patřičnou jemností a šetrností, a tak se hodí i pro citlivou pokožku.Vynikající čisticí účinky i při nízkých teplotách, vhodné již od 20°C, navíc účinné i při vysokých teplotách do 95°C. Pro bílé a stálobarevné prádlo.Snadné použití - neprve se vloží do bubnu kapsle poté prádlo, a je to! Není nutné nic odměřovat či nalévat. Gelové kapsle na praní prádla Lenor Sensitive mají unikátní design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, takže zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal se zcela rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn - je to nejlepší tekutý prací prostředek od Lenoru s tím správným dávkováním. Na rozdíl od pracích prášků nezanechávají gelové kapsle na praní prádla Lenor žádné zbytky. 

Vlastnosti

  • Kapsle na praní LENOR jsou určeny na dětské prádlo
  • Navrženy pro běžnou údržbu prádla
  • Kapsle na praní se snáší s citlivou pokožkou
  • Kapsle na praní LENOR se hodí pro barevné prádlo, bílé prádlo a černé prádlo

Složení

>30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, 5-15% Mýdlo, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Enzymy, Optické Zjasňovače, Parfémy.

Doporučené použití

Vložte do bubnu kapsli, poté prádlo! Kapsle se nedělí, nepropichují ani nestříhají. 

Upozornění

Může vyvolat alergickou reakci. Způsobuje podráždění pokožky. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.  Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při styku s kůží: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody. Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko / lékaře.

Balení obsahuje 22ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: